VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

 

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s.r.o.

Pospíšilova tř. 342, 500 03  Hradec Králové (Mapa)
Typ školy: Pomaturitní studium
IČ: 24249904

Telefon: 777 160 017, 775 270 017
Web: https://www.evcentrum.cz/
E-mail: info@evcentrum.cz

EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM, s. r. o. je mezinárodně akreditovaná jazyková škola, zařazená do vyhlášky MŠMT, třináctkrát certifikovaná zastupitelstvím Cambridge University Press , s největší regionální AJ knihovnou . Jazyková škola nabízí šedesát kvalitních docházkových kurzů pro veřejnost na Gymnáziu Boženy Němcové v Hradci Králové, denní pomaturitní studium se statutem studenta garantovaným Ministerstvem školství, přípravu i registraci k mezinárodním zkouškám Cambridge , City&Guilds , Goethe , efektivní podniková řešení v rozsahu sto třiceti semestrálně realizovaných jazykových kurzů na míru, individuální V. I. P. péči, prodej knih Cambridge University Press, Edelsa, Fraus, Hueber, LA CLE a složení mezinárodních jazykových zkoušek City & Guilds London. Ve škole pracuje přes šedesát kvalitních lektorů, kteří vyučují kolem tisíce dospělých pracujících studentů.

Jsme členy Asociace Cambridgských škol. Zastupitelství Cambridge University Press nám certifikuje pravidelné školení našich učitelů, využití nejmodernějších Cambridgských výukových programů dle doporučení EU, díky využití kvalitních materiálů Cambridge University Press záruku kvalitního základu našich studijních plánů a garanci dosažení jazykových dovedností dle doporučení Evropské Unie.

Denní pomaturitní studium AJ dle MŠMT 2008/09 - se statutem studenta garantovaného vyhláškou MŠMT ČR; 20 hodin týdně

Zařazení do vyhlášky Ministerstva školství, tělovýchovy a mládeže ČR

MŠMT zařadilo Evropské vzdělávací centrum podle příkazu ministryně školství, mládeže a tělovýchovy č. 17/2005 č. j. 27646/2005-20 do přílohy č. 1 návrhu vyhlášky o dalším studiu, popřípadě výuce, které se pro účely sociální podpory a důchodového pojištění považují za studium na středních nebo vysokých školách. Maturantům z roku 2007 je přiznán statut studenta – zdravotní pojištění hrazeno státem, daňové úlevy, rodinné přídavky, MHD, atd.

Délka studia: 1 rok, Od 1. září 2008 do 26. června 2009, neprobíhá během státních svátků a školních prázdnin dle vyhlášky MŠMT.

Intenzita studia: 4 výukové hodiny denně, 20 výukových hodin týdně, celkem 800 hodin Max. 18 studentů / pouhých Kč 20.500, Opravdu malá skupina: Přijímáme maximálně 18 hradících studentů Multimediální výuka s data projektorem a Cambridge programy

Závěrečný certifikát: Mezinárodní jazyková zkouška City&Guilds Qualifications London za super zvýhodněnou neziskovou cenu Kč 1.770, -

Příprava ke zkouškám: Výuka zahrnuje přípravu k mezinárodním zkouškám Cambridge PET / FCE / CAE a City a Guilds Qualifications London

Nejmodernější Cambridge výukové programy: Face2face, Objective FCE, Objective CAE, English Grammar in Use, English Vocabulary in Use

zobrazit více

Ředitel:

Kvalifikovaní lektoři www.vzdelavacicentrum.cz > o nás > kvalifikovaní lektoři JAZYKOVÁ ŠKOLA
garance  charismatické  Vaší nejvyšší kvality  osobnosti 

přátelé semináře od trvalé britských Cambridge vzdělávání metodiků

 

Zvýšení kvalifikace díky Evropskému sociálnímu fondu: 
Cambridge  informační  výuka  podpora  e-learning 
metodika  technologie  dle EU  handicapovaných  

 

JAZYKOVÁ ŠKOLA
Mezinárodní britská ISO certifikace: ISO 9001: management kvality ISO 14001: ekologie a životní prostředí ISO 27001: bezpečnost dat a informací

Zařazeno do vyhlášky Ministerstva školství

Člen Asociace Cambridge škol 13x certifikace Cambridge jediná východočeská škola školená britskými Cambridge metodiky

Akreditované centrum největší britské vzdělávací instituce

Člen Asociace učitelů anglického jazyka + 21x certifikace lektorů

Výuka a certifikáty dle EU obsah studia certifikován Cambridge

„Revoluční výuka“ nejmodernější multimediální prostředky včetně videoprojekce

2x nejprestižnější ocenění výukového programu Face2face

KNIHA • CD-ROM • DVD • ČJ SLOVNÍK
VÝUKOVÝ SOFTWARE • AUDIO CD • CLASS CD

Firemní výuka


Efektivní podniková řešení
Nabízíme Vám  kompletní jazykový servis, podpořený počátečním jazykovým auditem (zjištěním dosavadních znalostí), stanovením jazykových cílů (krátkodobých & dlouhodobých), zavedením pravidelného testování (nezávislou komisařkou), dodáním kvalitních učebnic Cambridge University Press a také zajištěním služby knihovny pro všechny Vaše zaměstnance.
Státní správa
Nabízíme Vám písemně garantovanou kvalitu ověnčenou referencemi a vítězstvími v nezávislých testech. Velmi rádi Vám předložíme referenční dopisy, ukážeme Vám učebnice a předložíme k nahlédnutí precizně zpracované osnovy následující doporučení EU (Společný evropský referenční rámec pro jazyky, © 2001 Council of Europe) a doporučení Mezinárodní asociace testerů v Evropě
(ALTE). Také Vám předložíme naše podrobné studijní plány plně následující učebnice Cambridge University Press.

Kvalitní výuka německého jazyka
Nabízíme Vám kvalitních individuálních a skupinových kurzů obchodního i obecného německého jazyka pro Vaši firmu. Kurzy mohou probíhat přímo ve Vaší firmě v čase, který si sami určíte. Nabízíme ukázkové hodiny pro různý stupeň pokročilosti v znalosti jazyka.
Výběr učební látky, učebnic, video a audio nahrávek probíhá na základě dohody mezi lektorkou a studenty, případně vedením firmy; výuku přizpůsobíme Vašim požadavkům. Doposud se nám osvědčila výuka obecné němčiny podle učebnic nakladatelství Hueber - Themen aktuell a nakladatelství Polyglot - Sprechen Sie Deutsch?. Obchodní němčinu vyučujeme na základě učebnice Dialog Beruf z nakladatelství Hueber, kterou lektorka doplňuje ukázkovými obchodními dopisy, emaily, telefonáty apod. podle potřeb a přání klienta. Všechny učebnice jsou doplněny pracovním sešitem a velkým výběrem poslechových textů na CD. Výuku obchodní a obecné němčiny je vhodné kombinovat podle pokročilosti studentů, pro procvičování gramatické složky doporučujeme Moderní gramatiku němčiny, se kterou pracuje lektorka také v hodinách.

Výuka je zaměřena na procvičování a prohlubování všech čtyřech dovedností - porozumění psanému i mluvenému textu, psaní a ústní vyjadřování, přičemž ovšem největší důraz klademe na konverzaci. Pokud ovšem klient potřebuje komunikovat s německou stranou hlavně v písemné formě, věnujeme větší část výuky této složce.
 Individuální výuka
2x certifikace výuky německého jazyka celosvětově uznávanými institucemi Certifikovaná škola registrující

ke Cambridge zkouškám

Kvalifikovaní lektoři 14 multimediálních učeben

Komunikativní výuka Komplexní přístup

Malé studijní skupiny

Mezinárodní zkoušky

Individuální výuka
Nabízíme Vám zázemí největší královéhradecké AJ knihovny a kvalifikované učitele, kteří mají výtečné zkušenosti jak s přípravou na rozličné zkoušky, řešením rozličných jazykových potřeb, tak s výukou nejpřednějších V. I. P. ředitelů.
Výuka může probíhat jak u Vás na pracovišti, tak u nás na Gymnáziu Boženy Němcové. Výuka může probíhat ráno, v poledne či ve večerních hodinách, 1x až 5 x týdně 90 minut dle Vašich potřeb.

Výuka může být všeobecná, specializovaná na rozličné zkoušky (maturita, VŠ, Cambridge, Pitman, Goethe, Stanag, Certifikát Evropského vzdělávacího centra, atd.), tak odborně specializovaná (obchodní, turismus, hoteliéři & číšníci, doktoři, právnici, atd.). Dále mohou být při individuální výuce řešeny Vaše potíže, např. pomalá a neplynulá komunikace, výslovnost, psaný projev obchodního či formálního dopisu, chybná gramatická fixace, slovní zásoba, atd.
Nabízíme velmi kvalitní a intenzivní individuální výuku, která může být zaměřena jak na konverzaci, tak na přípravu k mezinárodním zkouškám. Velmi rádi se Vám budou věnovat naši kvalifikovaní rodilí mluvčí.

Také Vám nabízíme prestižní mezinárodní jazykovou výuku přímo v srdci Velké Británie a pod vedením nejpresžnějších mezinárodních specialistů, autorů knih Cambridge, zakladatelů York Associates.

Jazykové kurzy

Angličtina dle EU: 2x týdně 90 minut

Angličtina dle EU: 100% příprava ke Cambridge zkouškám

Angličtina dle EU: 1x týdně 90 minut

Angličtina dle EU: sobota 1x za 14 dní

Angličtina pro nevidomé a slabozraké

Francouzština dle EU 2 x týdně 90 minut / 1 x týdně 90 minut

Němčina: dle EU 1x týdně 90 minut

Španělština: intenzivně 1x týdně 90 minut

 

Multimediální studovna Největší regionální AJ knihovna

4000 KNIH • 4000 AUDIO CD • 400 CD-ROM • INTERNET www.anglictinavsem.cz
Stálá otevírací doba PO až ČT 15:00 - 19:30

Od 18. 8. do 20. 9.: PO 10:00 - 19:00, ÚT až ČT 14:00 - 19:00, PÁ14:00 - 17:00, SO 9:00 - 12:00

ZÁPIS ÚHRADA INFORMACE ZDARMA ROZŘAZOVACÍ TESTY

 

Získejte Více!
Zapojte nejen sluch, ale i zrak!

Osobním a komunikativním přístupem lektora

Videoprojekcí, multimediálními knihami, obrázkovými výklady, internetem a e-learningem

Kvalitním poslechovým zařízením a vybavením

Multimediální knihovnou s nesčetným množstvím filmů, poslechů a výkladových cvičení

"Revolučními" výkladovými Cambridge systémy procházejícími každým bodem Vaší výuky

 www.anglictinavsem.cz  výpůjčková knihovna

• CD-ROM

• Cambridge zkoušky e-learningový portál

• Audio knihy

• Gramatiky Komunikace

• Zkoušky nanečisto
• Slovní zásoby

• Čtenářské příběhy

• Poslechy

• MP3

• Cvičení

 
Multimediální studovna, Internetová studovna

PO až ČT 15:00 - 20:00

Cambridge, LANGMaster

77 výukových programů

 

Zastoupená nakladatelství:
Cambridge LANGMaster Longman Macmillan Oxford

www.vzdelavacicentrum.cz > “revoluční” výuka zapis.anglictinavsem.cz
 

FAKULTY / POBOČKY

Jak se dostat na tuto školu

Fotogalerie školy

Evropske_vzdelavaci_centrum_1.
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_8.
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_7.
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_5.
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_9.
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_6.
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_2.
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_3
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_4
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_10.
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_11.
Evropske_vzdelavaci_centrum_foto_12.


Statistiky zobrazení - zobrazení detailu:12711, vyhledáno: 760364

Chcete připravit na přijímačky?Doporučené články:

články - status studenta

Status studenta 2024 - do kdy jste studenty po maturitě?

Status studenta je pojem, který zahrnuje všechny studentské výhody. Zdravotní pojištění hrazené státem, studentské slevy na dopravu a další. V praxi ho upravuje 7 zákonných norem, jejichž bludištěm vás provede náš článek. Podívejte se na shrnutí - zůstane mi po maturitě status studenta? Do kdy jsem studentem po VŠ/VOŠ?

Celý článek

článek státní maturita 2024 kampomaturite.cz

Státní maturita 2024

I v roce 2024 mohou studenti u společné části volit mezi matematikou a cizím jazykem a zůstává povinná zkouška z českého jazyka a literatury. 

 

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému