VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Soukromá základní škola připraví děti na život

Nacházíte se momentálně v situaci, kdy váš potomek dorostl do toho přelomového věku 6 let a co nevidět by se z něj měl stát školák? Výběr instituce, která mu poskytne základní vzdělání, rozhodně není radno podceňovat, a proto pro vás máme tip na jednu prestižní soukromou školu.

Zaměřeno na moderní svět

Vzdělávací instituce, o níž je řeč, se nazývá Soukromá základní škola Livingston a své sídlo má na Praze 9 - Čakovice. Oproti jiným školám nabízí jedinečný systém vzdělávání, jež se zaměřuje na současný svět. Bohužel na většině jiných základních školách jsou učební metody zastaralé a vůbec nekorespondují s náročnými požadavky moderní doby. Na základní škole Livingston si toho jsou dobře vědomi, a proto své žáky už od začátku připravují na život v tomto rychlém světě.

Učitelé se soustředí na individualitu dětí a snaží se rozvíjet jejich silné stránky. Velkou roli v tomto případě sehrává práce s přirozenou vnitřní motivací jednotlivých žáků, díky níž mohou dosáhnout opravdu vynikajících výsledků. Mimo to se pedagogové snaží dětem vštípit, že své chyby nemusí brát jako selhání, ale naopak je vnímat jako něco, z čeho se mohou do budoucna poučit.

 

Každý vlastním tempem

Na světě neexistují dvě děti, jež by se vyvíjely stejně rychlým tempem. Z toho důvodu je nezbytné k jejich výuce přistupovat osobitým způsobem a podporovat je v tom, aby šly svou vlastní cestou. Každé dítko si se svým učitelem nastaví vlastní individuální plán a toho se v průběhu školního roku drží. Během toho dítko samozřejmě narazí i na předměty, které mu až tolik nejdou a nebaví ho, avšak i ty musí zvládnout alespoň na minimální úrovni.

Pokud vás tato soukromá základní škola zaujala, rozhodně se podívejte na jejich web, kde naleznete celou řadu užitečných informací. Jedná se například o cenu školného, zápis do školy či pobyt ve školní družině.

 

23.6.2020


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému