VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Jazykové kurzy Praha: procvičte si svoji angličtinu

Potřebujete zvládnout angličtinu lépe, než ji právě nyní ovládáte? Kurzy v centru Prahy na Václavském náměstí, které pořádá IJV, vás rychle posunou kupředu.

Angličtina v Praze

Hledáte jazykové kurzy Praha? Zkuste ty, které jsou považovány za nejosvědčenější. Pořádá je IJV. Každoročně projde kurzy přes 5000 studentů. Kurzy jsou koncipovány tak, abyste je zvládali i vedle náročného studia či každodenního chození do práce. Nejenže se na nich skokově posunete ve znalosti jazyka dál, ale současně pro vás budou něčím, co vás bude bavit.

Kurzy angličtiny od IJV vás nadchnou a možná vás studium angličtiny poprvé bude bavit. Ve škole vám pomohou vybrat si přesně ten typ kurzu, který potřebujete. Studovat lze obecnou angličtinu. Na kurzech konverzace se rozmluvíte i si rozšíříte slovní zásobu. Škola však pořádá i speciální kurzy angličtiny pro právníky nebo pro lékaře. Jazyková škola nabízí i pomaturitní studium angličtiny, individuální kurzy a online výuku angličtiny.

 

Když chcete od všeho trošku

Nejoblíbenějším kurzem je obecná angličtina. Kurzy se konají dvakrát týdně a lekce mají délku 90 minut. Probíhají ve skupině čtyř až šesti studentů, nebo sedmi až deseti studentů (podle pokročilosti studia). Ve škole vám zajistí učební materiály. Studuje se z kvalitní učebnice nakladatelství Oxford University Press – English File 3rd.

 

Bez angličtiny to dnes nejde

Angličtinu dnes potřebujeme ke studiu, v zaměstnání, ale i pro zábavu. Je mezinárodním jazykem č. 1, je jazykem businessu, vědy i zábavy. Studium angličtiny ve školách stále pokulhává. Přestože se tento jazyk ve školách studuje, dokonce dlouhodobě, školní znalosti nebývají dostatečnými. Pak je tady skupina těch, která se třeba se studiem angličtiny setkala pouze omezeně. Pro obě tyto skupiny se jazykové kurzy IJV hodí. Jsou v centru, za rozumnou cenu, a na zkušební hodinu můžete přijít zcela zdarma.

 

9.10.2020


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému