VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Jak se konečně rozmluvit anglicky? Pomáhá metoda LITE

Pasivně umí anglicky spousta lidí, avšak aktivně mluvit už zvládne jen málokdo. Ve většině základních, středních a vysokých škol, ale bohužel i spoustě jazykových institucí, se klade důraz na slovíčka a gramatiku, samotné mluvení se tolik neprocvičuje. A právě tento zažitý nešvar se snaží odbourat jazyková škola LITE se stejnojmennou metodou výuky.

Jazyková škola LITE má pobočky v deseti krajích po republice. Slaví už dvacet let a za tu dobu jejími kurzy prošly tisícovky studentů. Většina z nich se shoduje na tom, že takovou metodu výuky angličtiny ještě neviděli. Myslí to ale v pozitivním slova smyslu.

Bez učebnic a nudné gramatiky

Jazyková škola LITE pořádá kurzy angličtiny v úplně jiném duchu než konkurence. Nesetkáte se tady s učebnicemi, nebudete se muset učit ani gramatiku. Teoretická pravidla jsou sice fajn, ovšem až se setkáte tváří v tvář s cizincem a zatoužíte mu odpovědět na jeho otázku, budou vám úplně k ničemu.

Na kurzech v LITE se proto 80 % času stráví mluvením. Během něj si člověk gramatiku osvojuje přirozeným způsobem a stejně tak si zafixuje i nová slovíčka. Navíc se zbaví ostychu, který je v počátcích při mluvení cizím jazykem naprosto běžný.

Stejné jako učení rodného jazyka

Pamatujete si ještě, jak jste se učili česky? Malé děti říkají nejdříve slova, poté je spojují do vět. A také mezitím poslouchají dospělé, od nichž přirozeně získávají slovní zásobu, přízvuk a osvojují si i gramatiku. Metoda LITE funguje velmi podobně. Budete prostě mluvit. Nejdřív začnete s jednoduššími větami, pak se přesunete ke složitějším souvětím. Gramatiku se navíc budete učit zcela jinak, pomocí tzv. větných vzorů.

Stejně jako jsme se všichni naučili svému rodnému jazyku, jsme všichni schopní osvojit si angličtinu. Učení se slovíček a gramatických pravidel zpaměti ale nestačí. Chce to něco víc. Tak se přijďte podívat, jak probíhají hodiny vedené podle výukové metody LITE. Na všech pobočkách školy je možné navštívit ukázkovou hodinu zdarma, aby si všichni mohli prohlédnout, jak se naučit anglicky.

 

31.1.2018


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému