VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Šance pro žáky 9. tříd a středoškoláky – vyrazte na studium do USA!

pr článek cci akce v pohodě 8 2015

Čím dříve se člověk začne zdokonalovat a připravovat na profesní dráhu, tím určitě lépe. Máte doma žáka 9. třídy nebo středoškoláka a chcete, aby se měl v životě lépe, získal životní rozhled a zahraniční kamarády? Nebo jste středoškolákem a láká vás vyrazit do zahraničí a trochu se osamostatnit? Šancí pro vás je speciální studijní program, díky kterému je možné vyrazit studovat do USA na celý jeden školní rok! Jak vše probíhá?

Skvělá nabídka od Camp Center International

Každý, kdo chce získat skvělou práci, se dnes musí hodně otáčet. Zaměstnavatelé mají stále přísnější kritéria. Znalost oboru už nestačí. Do ČR vstupují nadnárodní firmy a není dnes ani problém začít pracovat v zahraničí. Pokud perfektně neovládáte angličtinu, své šance hodně snižujete. Právě proto je třeba se na její znalost zaměřit. Nikde jinde se nenaučíte mluvit lépe než v zemi, kde anglicky mluví všichni. Nepropásněte proto svou šanci a vyrazte studovat do USA už na střední škole. Již přes 900 studentů vyslala na středoškolský studijní pobyt v USA společnost Camp Center International.

Kdo a kdy může na studium v USA vyrazit?

Zahraniční studium v USA je určeno pro studenty středních škol, kterým je 15 až 18,5 let. Nezáleží vůbec na tom, jakou školu studujete, důležitější je chtít a odhodlat se. Podmínkou k přijetí ke studiu je znalost anglického jazyka minimálně na úrovni dvouletého studia. Znalost bude prověřena testem. Studijní pobyt v USA je možný na 10 nebo 5 měsíců a je možnost na něj získat stipendium.

V Americe to není jen o učení

Studenti budou mít ve Spojených státech amerických zařízené bydlení v prověřených hostitelských rodinách a po celou dobu studijního pobytu budou mít k dispozici oblastního zástupce CCI, který jim bude ve všem k dispozici. Skvělé je, že pro své studium v Americe je možné vybírat z několika různých středních škol. Americké školy mají různá zaměření – například na sporty (hokej, tenis, volejbal, lyže, snowboard, golf, basketbal, gymnastiku), hraní na hudební nástroje aj. Zdokonalovat se tedy studenti mohou i v rámci těchto mimoškolních aktivit. Navíc – Amerika je zemí netušených možností a nabízí i plno turisticky zajímavých míst.

Kompletní informace o studiu v USA najdete na webu CCI: www.akcevpohode.cz

 

27.8.2015


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému