VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Kde si procvičit angličtinu? V jazykových kurzech v centru Prahy

pr článek IJV 11 2015

Proč se učit anglicky? Možná jste o tento jazyk dosud ve škole nezavadili a dali přednost jiným, například němčině, francouzštině nebo ruštině. Mnoho lidí se anglicky už někdy učilo nebo navštěvovalo různé kurzy angličtiny, ale již toho mnoho pozapomněli a běžně se nedomluví. V dnešní době je ale tento jazyk všude okolo nás a bez jeho ovládání se o dost věcí připravujeme. Znalost angličtiny přináší širší možnosti nejen v pracovní, ale i v osobní sféře života.

Důvody, proč se zaměřit na angličtinu

Proč se učit anglicky a navštěvovat jazykovou školu? Jde o jeden z hlavních světových jazyků, domluvíte se díky ní statisticky s každým pátým člověkem planety. Díky angličtině se vám otevřou široké brány internetu a nebudete se muset omezovat pouze na stránky v češtině. Možností získání informací a zábavy budete mít najednou neskutečně mnoho. V životopise patří údaj o znalosti anglického jazyka jedním z nejdůležitějších a je podmínkou většiny dobrých pracovních pozic. Aktivní dovednost je velkým plus, pasivní naprostým minimem. Odborné publikace jsou vydávány zpravidla v tomto jazyce, takže díky dobré jazykové vybavenosti budeme mít usnadněnu nejen práci, ale také studium. Využití je samozřejmě i v běžném životě- během komunikace s cizinci, při cestování, sledování filmů, při zábavě.

Navštěvujte školu přímo v srdci Prahy

Určitě vás potěší, že z hlediska gramatiky je angličtina jedním z nejjednodušších jazyků na světě. Jste z Prahy a hledáte vhodné jazykové kurzy Praha? Rozhodli jste se se svými jazykovými schopnostmi něco začít dělat? Ať už jste začátečníci nebo pokročilí, toužíte se zdokonalit či začít úplně od píky, nebo byste rádi vyjeli na nějaký studijní pobyt za hranice, v centru Prahy na vás čeká jazyková škola IJV, která vám toto vše umožní. Skvělá dopravní dostupnost, 15 let zkušeností, široká nabídka jazyků, nejen angličtiny a skvělé reference, to vás jistě přesvědčí k tomu vybrat si vyhovující kurz.

 

30.11.2015


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému