VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Jazyky šupito presto? Jedině s jazykovou školou PRESTO!

PRESTO_url_js_logo_100GIF.gifPrázdniny a léto se již blíží a s nimi i čas dovolených a cestování za hranice nejen všedních dní. Plány, kam se všude podíváte, již jistě máte a zavazadla pomalu čekají na zabalení.

 

presto_banner_460x60

 

Nedočkavě nakukujete do nového průvodce, až se dostanete na stránku doporučené slovní zásoby, a krásné představy idylky v olivovém háji či na rozbouřené řece se začnou rozplývat. „Jak se tam vlastně domluvím?“, začnete se ptát. Jak si řeknu, že chci pokoj s výhledem na moře, že mi na pokoji nefunguje klimatizace, že tu zmrzlinu chci do poháru a ne do kornoutku a že vyjížďku na lodi chci tam a ne tam????“

 

Nezoufejte, máme pro Vás jednoduché řešení - Jazyková škola PRESTO.

 

Jazyková škola PRESTO vznikla v roce 2001 a během několika let se nám podařilo zařadit mezi moderní jazykové školy a etablovat se jako špičkoví odborníci na jazykovou výuku a poradenství.. Jazykovou výuku nabízíme v různých typech kurzů – skupinové kurzy, individuální kurzy, firemní kurzy, semestrální (veřejnostní) kurzy, kurzy určené k přípravě na mezinárodní jazykové zkoušky, letní intenzivní kurzy a také pomaturitní studium, které patří mezi naše nejoblíbenější produkty. Výuku zajišťují naši superlektoři, kteří naučí mluvit úplně každého – i Vás!

 

Mezi nejaktuálnější kurzy nyní patří právě letní intenzivní kurzy, ve kterých Vás naši superletoři během pár týdnů rozmluví či naučí základům jazyka a nebudete se tedy muset obávat, že se na své cestě do vytoužené destinace nedomluvíte. Tyto kurzy probíhají od června do srpna a vybrat si můžete z několika jazyků – angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština. Takže až se Vás okouzlující plavčík či plavčice na pláži zeptá „Do you speak English?“, tak můžete naprosto klidně odpovědět „Yes, I do.“ a s klidnou myslí se pustit do konverzace. Po intenzivním kurzu s našimi superlektory budete totiž mluvit a mluvit a mluvit .

 

Dalším velmi žádaným kurzem je kurz pomaturitního studia. Jedná se o jednoletý intenzivní jazykový kurz, který probíhá od září do června. Kurz je vhodný nejen pro čerstvé maturanty, ale také pro všechny, kteří usilují o prohloubení svých jazykových znalostí. Je zároveň i ideálním řešením, pokud jste se nedostali na vysokou školu. Během roku Vám naši superlektoři pomohou zvýšit šance na přijetí v dalším roce, ve kterém to pak již určitě vyjde. Můžete si vybrat hned z několika kombinací jazyků nebo studovat pouze angličtinu. Kombinace Vám nabízíme následující – angličtina + němčina, angličtina + španělština nebo angličtina + francouzština. Samozřejmostí je karta ISIC ke studiu zdarma a slevy pro první přihlášené studenty. Náš kurz pomaturitního studia je zařazen do vyhlášky MŠMT ČR, což znamená, že splňuje náležitosti řádného denního studia a Vy si tak můžete ponechat statut studenta a s ním spojené výhody, jako jsou studentské slevy atd.

 

Jazykové kurzy s moderními a efektivními výukovými metodami jazykové školy PRESTO probíhají v centru Prahy v příjemných, prostorných a světlých učebnách. Samozřejmostí je klimatizace a WI-FI přístup na internet. V současné době se připravuje rozšíření naší jazykové školy a budeme otevírat hned tři nové pobočky v lokalitách Praha 4 – Budějovická, Praha 9 – Prosek, Praha 10 – Řepy. Na těchto pobočkách bude probíhat výuka zejména semestrálních (veřejnostních) kurzů. Pomaturitní studium a speciální kurzy budou soustředěny na naší mateřské základně v centru Prahy – Na Příkopech 31,Praha 1.

 

Neváhejte již s výběrem jazykové školy – podívejte se na naše webové stránky www.presto-skola.cz, a nechte se inspirovat naší široká nabídkou pečlivě navrhnutých kurzů. Pak již stačí si jen vybrat vhodný kurz a naši lektoři Vás přesvědčí, že lepší volba než jazyková škola PRESTO není.

 

1.5.2009


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému