VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Jak zvládnout přípravu na opravný termín maturity nebo 2. kolo přijímaček

článek příprava na poslední chvíli maturita a přijímací zkoušky kampomaturite.cz

Máte maturitu úspěšně za sebou? Gratulujeme. Pokud to nevyšlo a je před vámi opravný termín maturity nebo přijímačky ve druhém kole, přečtěte si aktuální tipy, jak se připravit na poslední chvíli, nebo se podívejte na video k tématu.

Testy, testy

Ať už chcete zjistit, jak jste na tom, nebo si potřebujete svoje znalosti na závěr proklepnout, nejlepší formou procvičení představují testy.

Na www.KamPoMaturite.cz/statni-maturita-testy najdete vzorové i ostré testy k maturitě z posledních let. Vyzkoušíte typy otázek, časové limity a podíváte se na to, jak vypadají záznamové archy.

Desítky testů k přijímacím zkouškám na jednom místě jsme shromáždili na www.KamPoMaturite.cz/prijimaci-testy-vs-online. Přijímací testy, které fakulty použily v minulých letech, jsou doplněné o vzorové testy z našich knih.

Na www.VysokeSkoly.com/testy vyzkoušejte on-line testy z biologie, psychologie, češtiny, politologie, matematiky pro ekonomické fakulty nebo testy studijních předpokladů. Výsledky a správné odpovědi dostanete ihned na vámi zadanou mailovou adresu.

 

E-booky - poradenství zdarma

Informace pohromadě k příslušným oborům nabízejí naše e-booky. Stáhnete je zdarma na www.KamPoMaturite.cz/e-booky pro obory psychologie, právo, medicína, ekonomie, nejžádanější obory VŠ, Policejní akademii ČR, testy OSP a TSP a humanitní obory. Doplnili jsme také e-booky k přijímacím zkouškám na střední školu a k maturitě.

 

Učebnice k přijímacím zkouškám

Seženete u nás všechny učebnice k maturitě i doporučenou literaturu k přijímacím zkouškám na vysoké školy.

Učebnice a skripta pro přípravu na přijímačky jsme vám pro přehlednost seřadili podle jednotlivých fakult. Máme i vychytávky jako Modelové otázky k přijímacím zkouškám na 1. LF UK nebo 2. lékařskou fakultu UK, Testové otázky z fyziky, chemie a biologie LF MU nebo řešení otázek přijímaček Policejní akademie ČR v Praze.

 

Učebnice pro přípravu k maturitě

 

Matematika
Český jazyk a literatura
AJ
         
Ostatní předměty
Základy společenských věd
NJ

 

Materiály ke stažení

Na Seminárky.cz a Čtenářský-deník.cz najdete stovky zkouškových otázek, maturitních okruhů, čtenářských deníků a dalších materiálů pro přípravu ke stažení. Na výběr máte 27 000 ověřených prací a 9 000 z toho je úplně zdarma.

 

Příprava v kurzu

Důkladnou přípravu na přijímací zkoušky můžete zahájit v říjnu v Praze, Brně a Ostravě v prezenčních kurzech nebo online. Kurzy vás připraví na nejžádanější obory (medicína, právo, psychologie, společenské vědy, žurnalistika, ekonomické fakulty nebo Policejní akademie) v nultých ročnících. Na výběr máte kurzy o víkendu nebo ve všední den, případně VIP balíček s výhodnými bonusy. Připravit se můžete také na jednotlivé předměty - biologie, chemie, fyzika, matematika, testy OSP a TSP či ZSV.

 

4.6.2024


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému