VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Jak správně vybrat jazykový kurz

jak vybrat jazykový kurz pr fairlist 9 2014

Investice do vzdělání většinou nebývá malá a právě proto by se vždy měla vrátit. U jazyků to platí dvojnásob. Když už se rozhodnete pro finanční investici, je nejprve důležité vybrat si správnou jazykovou školu a ještě důležitější je vybrat si na ní ten správný kurz. Jazykových škol je však mnoho, kurzů ještě více a stále přibývají. Jak si tedy zvolit ten správný jazykový kurz? Jak nevyhodit peníze oknem a nezískat odpor k samotnému studiu jazyků?

Každý zájemce o studium jazyků si musí nejprve ujasnit, o jaký kurz má zájem, kolik času chce a může studiu věnovat a také s čím chce jazykový kurz po absolvování opouštět. Certifikáty jsou výbornou motivací pro dokončení kurzu a také absolventům poskytují zvýhodnění na pracovním trhu.

Při výběru školy jsou nejdůležitějším zdrojem informací reference ostatních studentů, kteří vám mohou doporučit jazykovku, kde byli spokojeni. Skvělým zdrojem referencí jsou stránky FairList.cz, které je shromažďují ve formě hodnocení spolu s komentářem. Poté, co získáte reference na konkrétní jazykovou školu, bývá nejlepší možností návštěva jejího profilu. Zde najdete všechny její kurzy a získáte informace o lekcích, ceně i o tom, jak dlouhý který jazykový kurz je. Tím ušetříte spoustu času oproti zdlouhavému procházení stránek jednotlivých škol.

Pokud stále vybíráte jazykový kurz a nejste si jisti, která jazyková škola je pro vás ta pravá, navštivte ji. Atmosféra školy, její zaměstnanci, učebny kde výuka probíhá – to vše je důležité. Aby vás studium bavilo a šlo vám, je důležité cítit se dobře a největší podíl na tom mívá prostředí. Navíc vám většina škol udělá bezplatně rozřazovací test, který vám pomůže určit, jaká úroveň jazyka je pro vás vhodná. Můžete se také domluvit na ukázkové hodině, která ukáže, zda vám lektor vyhovuje.

Pokud se vám ve škole líbilo, chtěli byste u ní jazykový kurz navštěvovat a ještě ušetřit 5 % z ceny kurzu, zarezervujte si místo v tomto kurzu přímo prostřednictvím stránek FairList.cz.

27.8.2014


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému