VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Jak jsem zlepšil svoji angličtinu díky pobytovému kurzu

pr článek English Stay 1 2016

Umět cizí jazyk je v dnešní době nezbytností. Znalost anglického jazyka na vysoké úrovni proto patří mezi základní dovednosti, bez kterých jste znevýhodněni na trhu práce, nebo omezováni v případě, že chcete vycestovat do zahraničí.

Na pobytovém kurzu vás to donutí mluvit anglicky

Rozhodnutí přihlásit se na kurz angličtiny často končí tím, že se zájemce téměř nic nenaučí. Zájem se promění v povinnost odsedět si jednou za týden hodinu výuky angličtiny a občas splnit zadaný úkol. Skutečný pokrok nastává pouze tehdy, pokud jsou účastníci mluvit anglicky po celou dobu a ideálně několik dní v kuse. Pobytový kurz angličtiny od neziskové organizace ENGLISHstay je jedinečnou možností, jak se naučit mluvit anglicky bez toho, aby jeho účastníci museli jet na kurz do zahraničí. Pobytový kurz angličtiny probíhá pod vedením zkušeného rodilého mluvčího. Po celou dobu účastníci hovoří výhradně anglicky, což jim rozšiřuje slovní zásobu a učí improvizovat.

Zlepšení poznáte na dovolené

Účastníci pobytového kurzu odpovídají na otázku, zda umí tak dobře anglicky, že si troufnou jet sami bez průvodce.“ První: „Po celou dobu intenzivního kurzu jsem musel mluvit anglicky, tak to zvládnu i ten týden na dovolené.“ Druhý: „Kurz mi pomohl odbourat strach z trapasu, kdybych řekl něco špatně a naučil jsem se domluvit v každé situaci.“ A skutečně. Každý, kdo vycestoval, si přiváží zjištění, že se skutečně v angličtině zlepšili a domluvit se v cizí zemi není žádný problém. Vždyť si to po dobu kurzu vyzkoušeli nanečisto. Zároveň se jim otevřeli nové příležitosti na pracovním trhu, kde získávají díky znalosti cizího jazyku konkurenční výhodu. Navíc vědci prokázali, že znalost cizích jazyků a neustálé aktivní rozšiřování slovní zásoby, pomáhá oddalovat příznaky stárnutí mysli a na čas pozastaví příznaky Alzheimerovy choroby.

 

6.1.2016


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému