VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Inwork: nabídky zaměstnání z celé ČR

pr článek inwork 2 2014 logo 120

Jsi student a brzy budeš potřebovat práci? Bojíš se, že není velká nabídka a že bude trvat dlouho, než si najdeš něco zajímavého? V tom případě je tu pro tebe nová stránka Inwork, ve které najdeš nabídky práce z celé ČR. Kromě toho zde najdeš spoustu zajímavých informací, doporučení personalistů, rady, jak si správně hledat práci a také poutavé rozhovory se známými podnikateli, soutěže a články.

Pro přehlednost

Portál Inwork nabízí práci na plný a zkrácený úvazek, práci pro absolventy a také brigády. Tyto sekce jsou přehledně rozdělené v úvodu stránku. Jakmile si vybereš část vhodnou pro tebe, stačí kliknout na Tvoje město a najdeš nabídky prací, které jsou řazeny podle data od nejnovějších po nejstarší. Pokud se Ti inzerát zalíbí, můžeš o práci zažádat pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. V odpovědi zadáš osobní informace, pošleš svůj životopis a napíšeš, proč se Ti daná práce líbí a z jakého důvodu si myslíš, že jsi pro ni vhodný právě Ty! Pokud zadavatel uvedl telefonní číslo, můžeš mu zavolat a domluvit se osobně na brigádě. Je to výhodnější pro Tebe, možná se dovoláš dřív než někdo stihne odeslat email.

Upgradni své vyhlídky!

Pokud si chceš zvýšit možnost získání práce mezi velkou konkurencí, upgradni si svůj profil na webu Inwork. Stačí vytvořit zdarma svůj profesionální životopis na portále. Velmi důležité je také rychlé reagování na inzerát. S tím Ti také můžeme pomoct. Pokud zadáš svůj email a klikneš na zasílání nabídek, budeme Ti každý den posílat vhodné inzeráty přímo do schránky a tím výrazně zvýšíš svou šanci na získání zajímavé práce přesně pro Tebe. Můžeš se taky stát naším fanouškem na Facebooku a mít důležité informace přímo z první ruky.

K vydechnutí a načerpání nových sil

Až budeš mít pocit, že je toho na tebe moc a budeš si chtít odpočinout, mrkni na spodní část stránky. Zde jsme vystavili rozhovory se zajímavými osobnostmi, které třeba právě nabízí i pro Tebe.. Dále tam najdeš články, testy, tipy, rady, například jak mluvit s personalistou, jak se nachystat na přijímací řízené a podobně. Pokud jsi aktivní a soutěžní typ, určitě se u nás vyřádíš. Soutěžíme o řadu zajímavých cen, jako jsou lístky na hudební festivaly, letní kempy a jiné.
Tak se k nám přidej a najdi zajímavou práci přímo pro Tebe!

www.inwork.cz
 

19.2.2014


Jsme tam, kde jste vy

Naše projekty
Logo Kampomaturitě SeminarkyBottomLogo vysokeSkolyLogoBottom VOSLogoBottom
Střední odborné školy ucebniobory.com zakladniskoly.com Jazykové školy
autoskoly.com Adresář škol Čtenářský deník  

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému