VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Brno English Centre, spol. s r.o.

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Informace o zpracování údajů naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Brno English Centre, spol. s r.o.

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

Brno English Centre, spol. s r.o.

Husova 7, 602 00  Brno (Mapa)
Typ školy: Docházkové kurzy
IČ: 63469286

Telefon: 541 212 262
Web: www.brnoenglishcentre.cz
E-mail: office@brnoenglishcentre.cz

Firma Brno English Centre existuje od roku 1995. Po celou dobu existence má stejné majitele, stejný předmět podnikání (jazyková škola, překlady do/z angličtiny) a postupně se rozšiřující rozsah služeb.
Všichni tři majitelé věří v tradiční hodnoty podnikání jako je profesionalita, zodpovědnost a poctivost. Tento přístup z nás neudělal boháče, ale zajišťuje nám sice pomalý, ale stabilní růst a zákazníky, kteří od nás neodcházejí, ale doporučují nás svým známým.

Se svými přibližně 1000 studenty každý rok a celkem více než 11 000 absolventy jsme v regionu Brno a okolí jazyková škola s jedním z největších záběrů. Navíc patříme mezi nemnohé jazykové školy, které se specializují na vyšší pokročilosti. Zákazníci často vítají, že jejich angličtina a španělština může být zkvalitněna využitím kompletních jazykových služeb, tj. výuky zaměstnanců, překladů veškerých materiálů a tlumočení obchodních jednání či prezentací – vše “šité na míru” dle konkrétních potřeb zákazníka.

Překlady do/z angličtiny nabízíme rovněž v široké škále rozsahu služeb. Od těch nejmenších zakázek jako je překlad výpisu z trestního rejstříku až po rozsáhlé projekty lokalizací softwaru nebo stavebních projektů financovaných z EU. Zaměstnáváme necelou dvacítku rodilých mluvčích angličtiny (z Velké Británie, USA, Austrálie a dalších zemí), pracují jako učitelé jazykové školy a někteří z nich i jako korektoři, kteří dohlížejí nejen na gramatickou, stylistickou a formální správnost našich anglických překladů, zároveň jsou k dispozici jako dabéři při výrobě anglických verzí multimediálních projektů.

 

zobrazit více

Typ studia:

Ředitel:

 

Zaměření: Angličtina, Španělština

Poslat dotaz na studijní oddělení

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 6174

Chcete připravit na přijímačky?
Doporučené články:

články - status studenta

Status studenta 2021 - do kdy jste studenty po maturitě?

Status studenta je pojem, který zahrnuje všechny studentské výhody. Zdravotní pojištění hrazené státem, úlevy na daních, studentské slevy na dopravu a další. V praxi ho upravuje 7 zákonných norem, jejichž bludištěm vás provede náš článek. Podívejte se na shrnutí - zůstane mi po maturitě status studenta? Do kdy jsem studentem po VŠ/VOŠ?

Celý článek

článek státní maturita 2021 kampomaturite.cz

Státní maturita 2021

Státní maturitu v roce 2021 čekají další změny - aktualizováno o změny z března 2021. Podrobné informace najdete v e-booku, který jsme aktualizovali, stáhněte si jej zdarma zde.

 

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému