VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Angličtina v Anglii - kde jinde?

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Informace o zpracování údajů naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Angličtina v Anglii - kde jinde?

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

Angličtina v Anglii - kde jinde?

,   (Mapa)
Typ školy: Studium v zahraničí
IČ:

Telefon:

BEET Language Centre je jedna z nejkvalitnějších jazykových škol v Anglii. Chcete-li strávit příjemné léto u moře a naučit se skutečnou angličtinu zábavnou formou, klikněte na www.Anglictina-v-Anglii.cz a napište si o detailní informační brožuru.

Typ studia:

Ředitel:

Atmosféra školy je úžasná, lektoři jsou jedni z nejlepších a zároveň nejzábavnějších. Celý den budete mluvit anglicky a za několik dní budete mít spoustu přátel. Každý den se pořádají akce a o víkendu výlety, Bournemouth je město plné obchodů a zábavy, pláž má hodnocení Blue Flag

 

Internet máte zdarma ve škole i doma, anglická rodina je tolerantní, předpokládá se, že budete samostatní. Kurzy probíhají v pohodě a můžete je kdykoli změnit, pro školu jste zákazníkem. Ve skupině je obvykle do 10 studentů, maximálně 12, výuka probíhá aktivní formou, při které se rozhodně nebudete nudit.

 

Nikde jinde se nenaučíte tak dobře anglicky, jako přímo v Anglii. Příprava na testy a na vysokou školu bude mnohem jednodušší, než doma. 

 

Důvodem, proč BEET v České republice prezentujeme, je pozitivní zkušenost, kterou jsme získali během intenzivního kurzu. BEET má nejlepší lektory, protože je výběrovým střediskem pro učitele angličtiny, udržuje vysoké standardy výuky a využívá moderní vybavení. Zaměstnanci jsou své práci oddaní a vysoce motivovaní vyjít studentům vstříc. BEET má vynikající organizaci, i s průměrným počtem 180 studentů běží vše hladce a profesionálně.

 

Škola má stálou kontrolu kvality výuky, kurz je ukončen certifikátem s podrobným hodnocením studentovy práce a jeho znalostí. Ubytování v rodinách je kvalitní, škola ho průběžně hodnotí.

 

Doprava je jednoduchá a bezpečná, Bournemouth je považováno za jedno z nejlepších míst k životu v Anglii, je dvě hodiny cesty od Londýna. Minimální věk studenta je 17, pro letní kurzy 16 let, nosí sebou průkazku s nonstop telefonním číslem pracovníka školy.

 

Na stránkách www.Anglictina-v-Anglii.cz si vyžádejte detailní informační brožuru.

 

beet_school_240    

 

 

Zaměření: Angličtina

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 8193

Chcete připravit na přijímačky?
Doporučené články:

články - status studenta

Status studenta 2021 - do kdy jste studenty po maturitě?

Status studenta je pojem, který zahrnuje všechny studentské výhody. Zdravotní pojištění hrazené státem, úlevy na daních, studentské slevy na dopravu a další. V praxi ho upravuje 7 zákonných norem, jejichž bludištěm vás provede náš článek. Podívejte se na shrnutí - zůstane mi po maturitě status studenta? Do kdy jsem studentem po VŠ/VOŠ?

Celý článek

článek státní maturita 2021 kampomaturite.cz

Státní maturita 2021

Státní maturitu v roce 2021 čekají další změny - aktualizováno o změny z března 2021. Podrobné informace najdete v e-booku, který jsme aktualizovali, stáhněte si jej zdarma zde.

 

Celý článek


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 606 411 115

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému