Studium ve Velké Británii

Angličtinu studujte v Anglii - kde jinde? Jazykové studium v zahraničí by mělo být kvalitní a kvalitní jazykovou školou je BEET v Bournemouth.

Studium angličtiny v BEET je spojením propracované zajímavé výuky a dostatku volného času v kompletně anglicky hovořícím prostředí. Jazyková škola s desítky let praxe a vysokým hodnocením mezi ostatními institucemi tohoto typu je dobrou volbou pro zajištění úrovně znalostí, kterou vyžadujete.

 

Kvalitní učitelé, perfektní organizace a dopředu obsazené termíny znamenají, že jste zvolili správně. Ušetřete 10% na školném a zjistíte, proč jsou ostatní jazykové školy nedostatečné v ohledech, které jsou pro vás podstatné.

 

Rozdíl mezi studiem v ČR a Anglii je propastný. Doma nikdy nebudete rozumět a mluvit tak, jak po několika týdnech nebo měsících ve Velké Británii. Vyberte si BEET a spojte příjemné s užitečným, letní termíny na břehu moře jsou výbornou odměnou za pár hodin studia denně.

 

Studium v zahraničí není levné, ale nekupujte za každou cenu nejlevněji? Investice do vzdělání je jedna z těch, které se vracejí nejlépe.

21.10.2011

Doporučujeme jazykové školy

Doporučujeme pomaturitní kurzy

Doporučujeme zahraniční pobyty

Doporučujeme další kurzy