Jak zvládnout přípravu na opravný termín maturity nebo 2. kolo přijímaček

článek příprava na poslední chvíli maturita a přijímací zkoušky kampomaturite.cz 3 2016

Máte maturitu úspěšně za sebou? Gratulujeme. Pokud to nevyšlo a je před vámi opravný termín maturity nebo přijímačky ve druhém kole, přečtěte si aktuální tipy, jak se připravit na poslední chvíli.

Testy, testy

Ať už chcete zjistit, jak jste na tom, nebo si potřebujete svoje znalosti na závěr proklepnout, nejlepší formou procvičení představují testy.

Na www.KamPoMaturite.cz/statni-maturita-testy najdete vzorové i ostré testy k maturitě z posledních let. Vyzkoušíte typy otázek, časové limity a podíváte se na to, jak vypadají záznamové archy.

Desítky testů k přijímacím zkouškám na jednom místě jsme shromáždili na www.KamPoMaturite.cz/prijimaci-testy-vs-online. Přijímací testy, které fakulty použily v minulých letech, jsou doplněné o vzorové testy z našich knih.

Na www.VysokeSkoly.com/testy vyzkoušejte on-line testy z biologie, psychologie, češtiny, politologie, matematiky pro ekonomické fakulty nebo testy studijních předpokladů. Výsledky a správné odpovědi dostanete ihned na vámi zadanou mailovou adresu.

 

E-booky - poradenství zdarma

Informace pohromadě k příslušným oborům nabízejí naše e-booky. Stáhnete je zdarma na www.KamPoMaturite.cz/e-booky pro obory psychologie, právo, medicína, ekonomie, nejžádanější obory VŠ, Policejní akademii ČR, testy OSP a TSP a humanitní obory. Doplnili jsme také e-booky k přijímacím zkouškám na střední školu a k maturitě.

 

Učebnice k přijímacím zkouškám i maturitě

Seženete u nás všechny učebnice k maturitě i doporučenou literaturu k přijímacím zkouškám na vysoké školy.

Učebnice a skripta pro přípravu na přijímačky jsme vám pro přehlednost seřadili podle jednotlivých fakult. Máme i vychytávky jako Modelové otázky k přijímacím zkouškám na 1. LF UK nebo 2. lékařskou fakultu UK, Testové otázky z fyziky, chemie a biologie LF MU nebo řešení otázek přijímaček Policejní akademie ČR v Praze.

Mezi nejprodávanější učebnice k maturitě patří Maturita 2016-2017 z matematiky a kniha ze stejné edice pro český jazyk a literaturu, edice Odmaturuj! z anglického jazyka, dějepisu, společenských věd, literatury, vypracovaná maturitní témata z angličtiny a němčiny a edice Příprava na státní maturitu z matematiky, angličtiny a zeměpisu.

články symbol sleva procento

Chcete slevu?

Zadejte v e-shopu na www.KamPoMaturite.cz v košíku kód C7682 do pole Kód agenta a získáte slevu na knihy i kurzy

 

Materiály ke stažení

Na Seminárky.cz a Čtenářský-deník.cz najdete stovky zkouškových otázek, maturitních okruhů, čtenářských deníků a dalších materiálů pro přípravu ke stažení. Na výběr máte přes 25 000 ověřených prací a 8 000 z toho je úplně zdarma.

 

Příprava v kurzu

Na maturitu z ČJ, AJ nebo matematiky se připravíte v testových on-line kurzech Hravě.

On-line přípravu na testy OSP vám umožní také zmiňované kurzy Hravě, na našem webu navíc najdete kompletní sortiment cvičebnic NSZ SCIO a tištěné testy.

Důkladnou přípravu na přijímací zkoušky 2017 můžete zahájit v říjnu v Praze, Brně a Ostravě. Prezenční kurzy vás připraví na nejžádanější obory (medicína, právo, psychologie, společenské vědy, žurnalistika, ekonomické fakulty nebo Policejní akademie) v nultých ročnících. Na výběr máte kurzy o víkendu nebo ve všední den, případně VIP balíček s výhodnými bonusy.

Jak ušetřit na prezenčním kurzu?

1+1 se slevou 400

Přihlaste se ve dvou do přípravného kurzu a oba dostanete slevu 400 Kč. Do poznámky k objednávce napište 1+1. Akce se vztahuje na námi pořádané nulté ročníky a VIP balíčky - nulté ročníky, pořízené přes stránky www.KamPoMaturite.cz.

VIP balíčky: ušetříte stovky korun

VIP balíček obsahuje přípravný kurz + doporučenou literaturu s výraznou slevou, jako bonus získáte poštovné a e-book zdarma. U kurzů s 96 hodinami výuky navíc máte nárok na garanci vrácení peněz v případě nepřijetí na VŠ.

 

30.6.2016

Doporučujeme jazykové školy

Doporučujeme pomaturitní kurzy

Doporučujeme zahraniční pobyty

Doporučujeme další kurzy