Do školy s geek motivem!

pr článek geekshirts 1 2016

Nuda školních lavic končí. Učení by nemělo být jen o biflování a vysokých nárocích učitelů. Školu je třeba vnímat jako místo, kde se setkáváte s přáteli a užíváte si. Vneste do nudné šedi školy notnou dávku světla, vtipu a originality. Jde to snadno! Inspirujte se stylovými geek motivy a buďte IN!

Vtip bude hrát ve váš prospěch

Na oblečení záleží i ve škole. Pokud chcete vyniknout, oblékněte se do vtipu. Od ostatních se spolehlivě odlišíte cool oblečením, které nabízí internetový obchod Geekshirts.cz. Co je geek? Geek je výraz převzatý z angličtiny, který označuje osobu, která je zapálená do svého oboru. Nejčastěji se pojmem geek označují milovníci informačních technologií, ale může to být vlastně kdokoliv. Třeba i ten, kdo si libuje v angličtině, matematice či přírodních vědách.

Bestsellery pro vás!

Na Geekshirts.cz si vyberete originální pánská i dámská trička. Mezi bestsellery současné doby patří Tričko DEADLINE s výstižným textem: The greates inspiration is the deadline. Pracujete na seminární práci či se potřebujete naučit na závěrečné zkoušky? Máte „to na háku“? Toto tričko je určeno právě vám! Mezi top vtipná trička patří Tričko I'M NOT WEIRD. Jste výjimeční? Všichni to budou vidět na první pohled. Máte rádi chytrý humor, slovní a obrazové hříčky? Pokud ano, co říkáte na tričko Tričko DIYODA? S ním se nebude nudit ani vaše okolí. Vtipné motivy nabízí také pánské a dámské mikiny. Originalita a chytrý humor se perfektně doplňují v designu mikiny EGO hoody, co myslíte?

Výhodné akce až 5+5

Váháte, zda si na Geekshirts.cz objednat a vystoupit z davu? O nákupu zde by vás měly přesvědčit nejen stylové motivy a kvalitní provedení. Většina triček a mikin jsou ze 100 % bavlny, takže jsou velmi příjemné na těle. Navíc e-shop pravidelně pořádá výhodné akce, ve kterých nabízí zvýhodněný nákup ve stylu 1+1 až 5+5 zdarma. Výjimkou nejsou jednorázové slevy až 50% na mikiny a trička. Samozřejmostí je rychlé dodání po celé České republice.

 

8.1.2016

Doporučujeme jazykové školy

Doporučujeme pomaturitní kurzy

Doporučujeme zahraniční pobyty

Doporučujeme další kurzy